Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 1076
EKA.07 · pytanie #1076

Którą zasadę zapisu na kontach księgowych zastosowano przy księgowaniu rozdzielnika kosztów?<br><br> <table><thead><tr><th colspan="2">Rozliczenie kosztów</th></tr><tr><th>Wn</th><th>Ma</th></tr></thead><tbody><tr><td></td><td>10 000,00</td></tr></tbody></table> <table><thead><tr><th colspan="2">Produkcja podstawowa</th></tr><tr><th>Wn</th><th>Ma</th></tr></thead><tbody><tr><td>5 000,00</td><td></td></tr></tbody></table> <br><br> <table><thead><tr><th colspan="2">Koszty wydziałowe</th></tr><tr><th>Wn</th><th>Ma</th></tr></thead><tbody><tr><td>2 000,00</td><td></td></tr></tbody></table> <table><thead><tr><th colspan="2">Koszty zarządu</th></tr><tr><th>Wn</th><th>Ma</th></tr></thead><tbody><tr><td>3 000,00</td><td></td></tr></tbody></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.