Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 1367
EKA.07 · pytanie #1367

Firma zajmująca się produkcją, która prowadzi ewidencję kosztów wyłącznie w formie kalkulacji, powinna zaksięgować wynagrodzenie brutto pracownika na stanowisku produkcyjnym na koncie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.