Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 1404
EKA.07 · pytanie #1404

Operację gospodarczą o treści WB - prowizja bankowa pobrana za przelew z tytułu spłaty zobowiązania wobec dostawcy należy zaksięgować na kontach <br><br> <table><tr><th></th><th>Konto Wn</th><th>Konto Ma</th></tr><tr><td>A.</td><td>Rachunek bieżący</td><td>Koszty finansowe</td></tr><tr><td>B.</td><td>Usługi obce</td><td>Rachunek bieżący</td></tr><tr><td>C.</td><td>Rozrachunki z dostawcami</td><td>Rachunek bieżący</td></tr><tr><td>D.</td><td>Koszty finansowe</td><td>Rachunek bieżący</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.