Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 209
EKA.07 · pytanie #209

Kwotę rocznego odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w jednostce zobowiązanej do jego utworzenia trzeba zaksięgować na konto

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.