Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 302
EKA.07 · pytanie #302

W firmie zajmującej się produkcją, wynagrodzenie brutto pracowników działu administracji klasyfikuje się jako koszty

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.