Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 404
EKA.07 · pytanie #404

W grudniu 2013 roku firma nabyła i wprowadziła do użytkowania pojazd ciężarowy o wartości początkowej 42 000 zł. Jednostka korzysta z amortyzacji podatkowej. Podstawowa stawka amortyzacji wynosi 10%, a środek trwały będzie amortyzowany metodą degresywną z zastosowaniem współczynnika podwyższającego 2,0. Ile wyniesie roczny odpis amortyzacyjny w roku 2014?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.