Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 646
EKA.07 · pytanie #646

Transakcję gospodarczą o treści "WB - wypłacono z konta bankowego odsetki od kredytu bankowego" należy zaksięgować na kontach?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.