Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 904
EKA.07 · pytanie #904

W grudniu 2012 roku firma nabyła maszynę produkcyjną o wartości początkowej 60 000 zł. Jednostka ta stosuje amortyzację podatkową. Maszyna będzie amortyzowana metodą degresywną z wykorzystaniem współczynnika 2,0. Stawka amortyzacji wynosi 10%. Jaki będzie roczny odpis amortyzacyjny w 2014 roku?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.