Strona głównaPytania EKA.08 › Pytanie 193
EKA.08 · pytanie #193

Skarga z tytułu przekroczenia terminu dostarczenia przesyłki do paczkomatu może być złożona <br><br> <table><tr><td colspan="2">§ 12</td></tr><tr><td>1.</td><td>W przypadku dostarczenia Przesyłki do Paczkomatu w terminie późniejszym niż określony w § 9 ust. 1, Nadawcy lub Odbiorcy przysługuje prawo do wniesienia skargi z tytułu opóźnionego dostarczenia Przesyłki.</td></tr><tr><td>2.</td><td>Skargę wnosi się: a) nie wcześniej niż 5-go (piątego) dnia od dnia nadania Przesyłki; b) jednak zawsze nie później niż po upływie 60 (sześćdziesięciu) dni od dnia nadania Przesyłki.</td></tr><tr><td>3.</td><td>Skarga powinna zawierać: a) imię i nazwisko albo nazwę firmy oraz adres zamieszkania lub siedziby Nadawcy i Odbiorcy, b) wskazanie osoby skarżącej, c) numer kodu kreskowego przyklejonego na potwierdzeniu nadania i na przesyłce, d) uzasadnienie skargi, e) telefon kontaktowy skarżącego lub adres elektroniczny.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.