Strona głównaPytania EKA.08 › Pytanie 62
EKA.08 · pytanie #62

W jakim okresie najwcześniej po nadaniu przesyłki listowej w najszybszej kategorii można złożyć skargę na jej opóźnione doręczenie?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.