Strona głównaPytania ELE.01 › Pytanie 171
ELE.01 · pytanie #171

Na jaką maksymalną wartość natężenia prądu powinien być nastawiony wyłącznik w układzie przedstawionym na schemacie, jeśli wartość znamionową prądu silnika oznaczono I<sub>N</sub>? <br><br> <table><tr><td>A. IN/3</td></tr><tr><td>B. IN</td></tr><tr><td>C. 1,1IN/3</td></tr><tr><td>D. 1,1IN</td></tr></table>

Ilustracja do pytania 171
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.