Strona głównaPytania ELE.01 › Pytanie 461
ELE.01 · pytanie #461

Które przyciski sterujące muszą zostać naciśnięte w celu załączenia stycznika pracującego w układzie pokazanym na schemacie, a które w celu jego wyłączenia? <br><br> <table><tr><td>Załączenie</td><td>S1 lub S2</td><td>jednocześnieS1 i S2</td><td>S1 lub S2</td><td>jednocześnieS1 i S2</td></tr><tr><td>Wyłączenie</td><td>jednocześnieS3 i S4</td><td>jednocześnieS3 i S4</td><td>S3 lub S4</td><td>S3 lub S4</td></tr><tr><td></td><td>A.</td><td>B.</td><td>C.</td><td>D.</td></tr></table>

Ilustracja do pytania 461
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.