Strona głównaPytania ELE.01 › Pytanie 533
ELE.01 · pytanie #533

Jakie jest przeznaczenie odłącznika w stacji elektroenergetycznej 15/04 kV?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.