Strona głównaPytania ELE.02 › Pytanie 106
ELE.02 · pytanie #106

Który sposób połączenia zacisków gniazda wtyczkowego jednofazowegow instalacji mieszkaniowejpracującej w sieci TN-S jest prawidłowy?

Ilustracja do pytania 106
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.