Strona głównaPytania ELE.02 › Pytanie 336
ELE.02 · pytanie #336

Powstanie napięcia na obudowie urządzenia AGD zasilanego z sieci TN-S jest rezultatem braku działania

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.