Strona główna › Pytania ELE.02 › Pytanie 478
ELE.02 · pytanie #478
W układzie przedstawionym na rysunku, po podłączeniu odbiornika, zadziałał wyłącznik różnicowoprądowy. Przyczyną tego jest

- Azwarcie między przewodem neutralnym i ochronnym.
- Bdotyk bezpośredni przewodu pod napięciem.
- Cnieprawidłowe połączenie przewodu neutralnego i ochronnego.
- Dpojawienie się napięcia na części metalowej normalnie nie przewodzącej.
Poprawna odpowiedź: C. nieprawidłowe połączenie przewodu neutralnego i ochronnego.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.