Strona głównaPytania ELE.02 › Pytanie 667
ELE.02 · pytanie #667

Kontrola instalacji elektrycznych, które są narażone na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych lub destrukcyjne oddziaływanie czynników występujących podczas eksploatacji budynku, powinna odbywać się nie rzadziej niż raz na

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.