Strona głównaPytania ELE.02 › Pytanie 777
ELE.02 · pytanie #777

Jakie są przyczyny automatycznego wyłączenia wyłącznika instalacyjnego po mniej więcej 10 minutach od włączenia obwodu odbiorczego w instalacji elektrycznej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.