Strona głównaPytania ELE.02 › Pytanie 847
ELE.02 · pytanie #847

W wyniku uszkodzenia mechanicznego obudowa gniazda wtyczkowego w łazience uległa zniszczeniu. Co w takiej sytuacji powinno się zrobić?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.