Strona głównaPytania ELE.02 › Pytanie 864
ELE.02 · pytanie #864

W dokumentacji dotyczącej instalacji elektrycznej w łazience podano, że gniazdo zasilające dla pralki powinno być umieszczone poza strefą II. Jaką minimalną odległość od wanny powinno mieć to gniazdo?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.