Strona głównaPytania ELE.02 › Pytanie 890
ELE.02 · pytanie #890

W systemach sieciowych IT przy podwójnym uziemieniu, z zastosowaniem urządzenia różnicowoprądowego i napięciu izolacji 230/400 V, czas wyłączenia powinien wynosić - dla obwodu bez żyły neutralnej oraz dla obwodu z żyłą neutralną?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.