Strona główna › Pytania ELE.03 › Pytanie 230
ELE.03 · pytanie #230
Którego narzędzia należy użyć do wyjęcia z obudowy łożyska wskazanego na rysunku strzałką?




- ANarzędzie I.
- BNarzędzie II.
- CNarzędzie IV.
- DNarzędzie III.
Poprawna odpowiedź: C. Narzędzie IV.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.