Strona głównaPytania ELE.05 › Pytanie 428
ELE.05 · pytanie #428

W instalacji trójfazowej natężenie prądu obciążenia przewodów fazowych <i>I<sub>b</sub></i> wynosi 21 A, a maksymalne dopuszczalne obciążenie tych przewodów <i>I<sub>d</sub></i> to 30 A. Który z wymienionych wyłączników nadprądowych powinien być użyty do ochrony tej instalacji?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.