Strona głównaPytania ELE.05 › Pytanie 711
ELE.05 · pytanie #711

Silnik szeregowy prądu stałego pracuje w trybie dorywczym. Co może być najczęstszą przyczyną braku reakcji silnika po włączeniu napięcia zasilającego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.