Strona głównaPytania ELE.05 › Pytanie 734
ELE.05 · pytanie #734

W instalacji trójfazowej działającej w układzie TN-C, gdy na odbiornikach wystąpi napięcie fazowe przekraczające 300 V, co może być tego przyczyną?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.