Strona głównaPytania ELE.08 › Pytanie 37
ELE.08 · pytanie #37

Do montażu dźwigu należy użyć liny 8 x 19 SEAL + FC (z rdzeniem włókiennym) przedstawionej na rysunku

Ilustracja do pytania 37Ilustracja do pytania 37Ilustracja do pytania 37Ilustracja do pytania 37
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.