Strona głównaPytania ELE.10 › Pytanie 235
ELE.10 · pytanie #235

Podczas dłuższej nieobecności mieszkańców budynku jednorodzinnego występuje brak odbioru energii cieplnej z kolektora słonecznego, zatem na sterowniku systemu solarnego należy ustawić funkcję trybu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.