Strona głównaPytania ELE.10 › Pytanie 4
ELE.10 · pytanie #4

Kiedy temperatura zasilania systemu grzewczego wynosi 70°C, w jakim trybie powinna działać pompa ciepła?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.