Strona głównaPytania ELE.10 › Pytanie 460
ELE.10 · pytanie #460

Płynem, który ma wysoką temperaturę wrzenia w rurce cieplnej (heat-pipe) w systemie kolektora rurowego próżniowego <u><strong>nie jest</strong></u>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.