Strona głównaPytania ELE.10 › Pytanie 70
ELE.10 · pytanie #70

W którym z podanych miesięcy produkcja energii słonecznej z systemu grzewczego jest w Polsce statystycznie najwyższa?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.