Strona głównaPytania ELE.10 › Pytanie 95
ELE.10 · pytanie #95

Do zasilania jednofazowej jednostki zewnętrznej pompy ciepła typu split powinno się użyć przewodu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.