Strona głównaPytania ELE.11 › Pytanie 220
ELE.11 · pytanie #220

Histereza regulatora temperatury grzałki w zbiorniku wynosi 2°C, a temperatura docelowa została ustawiona na 40°C. Regulator wyłączy grzałkę i ponownie ją włączy przy temperaturach wody w zbiorniku odpowiednio:

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.