Strona głównaPytania ELE.11 › Pytanie 284
ELE.11 · pytanie #284

Aby zminimalizować straty mocy na łączeniu inwertera z odbiornikiem, należy zastosować kabel o

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.