Strona głównaPytania ELE.11 › Pytanie 349
ELE.11 · pytanie #349

Co może być przyczyną działania wyłącznika różnicowo-prądowego w elektrycznej instalacji odbiorczej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.