Strona głównaPytania ELE.11 › Pytanie 437
ELE.11 · pytanie #437

W jaki miesiącu najlepiej jest przeprowadzić sadzenie wierzby przeznaczonej na cele energetyczne?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.