Strona głównaPytania ELE.11 › Pytanie 50
ELE.11 · pytanie #50

Właściciel instalacji grzewczej wykorzystującej energię słoneczną w budynku jednorodzinnym zgłasza trudności z nagrzewającymi się kolektorami w nocy. Przyczyną tej sytuacji może być brak instalacji

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.