Strona głównaPytania ELM.01 › Pytanie 102
ELM.01 · pytanie #102

Na podstawie tabeli wskaż jakie powinno być ustawienie sekcji przełącznika, by było możliwe sterowanie za pomocą sygnału prądowego o wartości z przedziału 0 ÷ 20 mA. <br><br> <table><tr><th colspan="2"></th><th colspan="4">Sekcja przełącznika</th></tr><tr><th colspan="2"></th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th></tr><tr><th rowspan="4">Sygnał sterujący</th><td>0 ÷ 5 V</td><td>OFF</td><td>ON</td><td>OFF</td><td>OFF</td></tr><tr><td>0 ÷ 10 V</td><td>OFF</td><td>OFF</td><td>OFF</td><td>OFF</td></tr><tr><td>0 ÷ 20 mA</td><td>ON</td><td>OFF</td><td>OFF</td><td>OFF</td></tr><tr><td>4 ÷ 20 mA</td><td>ON</td><td>ON</td><td>ON</td><td>ON</td></tr><tr><th rowspan="2">Rodzaj odbiornika</th><td>rezystancyjny</td><td>-</td><td>-</td><td>-</td><td>-</td></tr><tr><td>rezystancyjno-indukcyjny(0,7 ≤ cos φ ≤ 0,9)</td><td>-</td><td>-</td><td>-</td><td>-</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.