Strona głównaPytania ELM.01 › Pytanie 112
ELM.01 · pytanie #112

W jakiej kolejności powinno się wykonać czynności związane z wymianą termostatu w zbiorniku ciepłej wody? <br><br> <table><tr><td>Odłączyć zasilanie.Odłączyć przewody od termostatu.Zdemontować termostat uszkodzony.Zamontować nowy termostat.Dołączyć przewody do termostatu.Załączyć zasilanie.</td><td>Odłączyć przewody od termostatu.Odłączyć zasilanie.Zdemontować termostat uszkodzony.Zamontować nowy termostat.Dołączyć przewody do termostatu.Załączyć zasilanie.</td></tr><tr><td>Lista 1.</td><td>Lista 2.</td></tr><tr><td>Odłączyć zasilanie.Odłączyć przewody od termostatu.Zdemontować termostat uszkodzony.Zamontować nowy termostat.Załączyć zasilanie.Dołączyć przewody do termostatu.</td><td>Odłączyć zasilanie.Zdemontować termostat uszkodzony.Zamontować nowy termostat.Dołączyć przewody do termostatu.Odłączyć przewody od termostatu.Załączyć zasilanie.</td></tr><tr><td>Lista 3.</td><td>Lista 4.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.