Strona główna › Pytania ELM.01 › Pytanie 204
ELM.01 · pytanie #204
Regulator służy do utrzymywania w urządzeniach grzewczych temperatury T z zadaną histerezą H. Pomiar temperatury dokonywany jest za pomocą czujnika temperatury, zaś sterowanie elementem grzewczym odbywa się przez wyjście przekaźnikowe. Na którym wykresie czasowym przedstawiony jest prawidłowy sposób załączania wyjścia regulatora, zgodny z zamieszczonym przebiegiem temperatury?




- AWykres 2
- BWykres 4
- CWykres 1
- DWykres 3
Poprawna odpowiedź: A. Wykres 2
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.