Strona głównaPytania ELM.01 › Pytanie 204
ELM.01 · pytanie #204

Regulator służy do utrzymywania w urządzeniach grzewczych temperatury T z zadaną histerezą H. Pomiar temperatury dokonywany jest za pomocą czujnika temperatury, zaś sterowanie elementem grzewczym odbywa się przez wyjście przekaźnikowe. Na którym wykresie czasowym przedstawiony jest prawidłowy sposób załączania wyjścia regulatora, zgodny z zamieszczonym przebiegiem temperatury?

Ilustracja do pytania 204Ilustracja do pytania 204Ilustracja do pytania 204Ilustracja do pytania 204
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.