Strona głównaPytania ELM.02 › Pytanie 179
ELM.02 · pytanie #179

Jaki układ powinien być zastosowany, aby zestawić badane napięcie z napięciem odniesienia i w zależności od różnicy uzyskać na wyjściu układu sygnał logiczny 0 lub 1?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.