Strona głównaPytania ELM.02 › Pytanie 220
ELM.02 · pytanie #220

Telewizor nie odbiera żadnego sygnału z zewnętrznej anteny w transmisji naziemnej, natomiast prawidłowo wyświetla obraz z tunera satelitarnego połączonego z telewizorem kablem EURO SCART oraz z kamery VHS-C. Wskazane symptomy sugerują, że uszkodzony jest moduł

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.