Strona głównaPytania ELM.02 › Pytanie 392
ELM.02 · pytanie #392

W jakiej kolejności należy wykonać czynności związane z wymianą kamery w systemie telewizji dozorowej? <br><br> <table><tr><td>A.</td><td>B.</td></tr><tr><td>archiwizacja nagrań, odłączenie rejestratora od zasilania, odłączenie przewodów od kamery, wymiana kamery, podłączenie przewodów do kamery, podłączenie rejestratora do zasilania, rozpoczęcie rejestracji.</td><td>odłączenie rejestratora od zasilania, archiwizacja nagrań, odłączenie przewodów od kamery, wymiana kamery, podłączenie przewodów do kamery, podłączenie rejestratora do zasilania, rozpoczęcie rejestracji.</td></tr><tr><td>C.</td><td>D.</td></tr><tr><td>archiwizacja nagrań, odłączenie przewodów od kamery, odłączenie rejestratora od zasilania, wymiana kamery, podłączenie przewodów do kamery, rozpoczęcie rejestracji, podłączenie rejestratora do zasilania.</td><td>archiwizacja nagrań, odłączenie rejestratora od zasilania, odłączenie przewodów od kamery, wymiana kamery, podłączenie rejestratora do zasilania, podłączenie przewodów do kamery, rozpoczęcie rejestracji.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.