Strona głównaPytania ELM.02 › Pytanie 52
ELM.02 · pytanie #52

Jakich bramek TTL należy użyć do bezpośredniego sterowania przekaźnika elektromechanicznego?<br><br> <i>Przekaźnik zasilany jest napięciem stałym.</i> <br> <table><tr><th colspan="5">Dane cewki przekaźnika</th></tr><tr><th>Napięcie znamionoweV DC</th><th>Rezystancja cewki±10% przy 20°CΩ</th><th colspan="2">Roboczy zakres napięciazasilania przy 20 °CV DC</th><th>Moc znamionowamW</th></tr><tr><td>12</td><td>960</td><td>9</td><td>18</td><td>0,15</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.