Strona głównaPytania ELM.02 › Pytanie 850
ELM.02 · pytanie #850

Kiedy instalacja systemu monitoringu realizowana jest przy użyciu przewodu współosiowego zakończonego złączami typu F, do podłączenia kamery analogowej należy użyć złącza typu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.