Strona głównaPytania ELM.02 › Pytanie 98
ELM.02 · pytanie #98

Telewizor nie odbiera żadnych sygnałów z zewnętrznej anteny w transmisji naziemnej, ale poprawnie prezentuje obraz z tunera satelitarnego podłączonego do niego za pomocą przewodu EUROSCART oraz z kamery VHS-C. Wymienione objawy sugerują, że uszkodzony jest moduł

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.