Strona głównaPytania ELM.03 › Pytanie 115
ELM.03 · pytanie #115

Na podstawie tabeli określ, które czynności konserwacyjne powinny być wykonywane tylko raz w roku. <br><br> <table><tr><td></td><td>Czynność</td><td>Cykle</td></tr><tr><td rowspan="4">Łożyska</td><td>Kontrolowanie temperatury</td><td>Co godzinę</td></tr><tr><td>Smarowanie</td><td>Dwa razy w roku</td></tr><tr><td>Czyszczenie</td><td rowspan="2">Raz w roku</td></tr><tr><td>Kontrola stanu</td></tr><tr><td rowspan="3">Dławnica</td><td>Kontrolowanie temperatury</td><td>Co godzinę</td></tr><tr><td>Kontrolowanie swobody ruchu</td><td rowspan="2">Dwa razy w roku</td></tr><tr><td>Smarowanie śrub i nakrętek</td></tr><tr><td>Wycieki</td><td>Kontrola</td><td>Co godzinę</td></tr><tr><td rowspan="2">Ciśnieniomierz</td><td>Odczyt stanu</td><td>Co godzinę</td></tr><tr><td>Kalibracja</td><td>Raz w roku</td></tr><tr><td rowspan="2">Przepływomierz</td><td>Odczyt stanu</td><td>Co godzinę</td></tr><tr><td>Kalibracja</td><td>Raz w roku</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.