Strona głównaPytania ELM.03 › Pytanie 183
ELM.03 · pytanie #183

Wyjście Q0.0 sterownika PLC połączone jest z lampką sygnalizacyjną. Do sterownika tego wgrano program przedstawiony na rysunku. Jaka będzie reakcja lampki sygnalizacyjnej po pojawieniu się sygnału wysokiego na wejściu I0.0 przy jednoczesnym braku sygnału na wejściu I0.1?

Ilustracja do pytania 183
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.