Strona główna › Pytania ELM.03 › Pytanie 183
ELM.03 · pytanie #183
Wyjście Q0.0 sterownika PLC połączone jest z lampką sygnalizacyjną. Do sterownika tego wgrano program przedstawiony na rysunku. Jaka będzie reakcja lampki sygnalizacyjnej po pojawieniu się sygnału wysokiego na wejściu I0.0 przy jednoczesnym braku sygnału na wejściu I0.1?

- AZaświeci się z opóźnieniem 5 sekund.
- BBędzie świeciła się przez 5 sekund.
- CBędzie się świeciła ciągle.
- DNie zaświeci się.
Poprawna odpowiedź: D. Nie zaświeci się.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.