Strona głównaPytania ELM.03 › Pytanie 459
ELM.03 · pytanie #459

Co koniecznie trzeba skonfigurować w urządzeniu, aby mogło funkcjonować w sieci Ethernet?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.