Strona głównaPytania ELM.03 › Pytanie 525
ELM.03 · pytanie #525

Zgodnie z normami ochrony przeciwpożarowej, do gaszenia urządzeń elektrycznych pod napięciem przekraczającym 1000 V należy zastosować gaśnicę

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.