Strona głównaPytania ELM.03 › Pytanie 756
ELM.03 · pytanie #756

Zgodnie z normą PN-M-85002 na wale o średnicy 12 mm można osadzić wpust pryzmatyczny o wymiarach <br><br> <table><tr><th colspan="3">Wpis z normy PN-M-85002</th></tr><tr><th colspan="2">Wałek — d mm</th><th>Wpust</th></tr><tr><th>ponad</th><th>do</th><th>b×h mm</th></tr><tr><td>6</td><td>8</td><td>2×2</td></tr><tr><td>8</td><td>10</td><td>3×3</td></tr><tr><td>10</td><td>12</td><td>4×4</td></tr><tr><td>12</td><td>17</td><td>5×5</td></tr><tr><td>17</td><td>22</td><td>6×6</td></tr><tr><td>22</td><td>30</td><td>8×7</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.